AIWA Aiwa AMU-120BTSR Amplificator integrat stereo cu USB, intrare SD, functie Bluetooth
3.81/5 (269)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
Pret 3.28/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Aiwa
magazin: dwyn.ro
Produs popular produs popular cu 269 vizualizari recente
Descriere
<
p>
&
<
/p>
&
Amplificatorul stereo&
Aiwa&
strong>
AMU-120BTSR ascunde o mulțime de&
/strong>
extra &
icirc
n spatele aspectului său curat.&
Pe l&
acirc
ngă intrarea analogică A 7 (&
6 nivel de linie + 1 fono (MM)<
), puteți reda muzica preferată direct din&
portul&
USB<
de pe panoul frontal sau&
prin slotul pentru card&
SD<
icirc
n&
format&
MP3<
(max. 128 GB) .&
Modulul Bluetooth v5.0 poate recepționa&
semnalul audio al televizoarelor LCD echipate cu un transmițător&
Bluetooth<
Cele&
120 W<
puterea de ieșire este mai mult dec&
acirc
ntr-o cameră mai mare.&
Conectorii mari pentru difuzoare placați cu aur pregătiți pentru&
cablare dublă (&
Bi-Amp ) pot accepta și mufe banane.&
Picioarele din cauciuc anti-vibrații cu inserții din silicon asigură protecție &
mpotriva vibrațiilor nedorite, &
n timp ce funcționarea stabilă&
este asigurată de o&
sursă dublă cu un transformator toroidal<
.&
Telecomanda&
complet funcțională<
face divertismentul convenabil, odată ce ești relaxat, nu trebuie să te ridici pentru a o opera.&
br />
br />
Caracteristici:<
ul>
li>
Șapte intrări analogice (un fono) pe panoul din spate<
/li>
Redare directă a muzicii de pe unitatea flash USB sau cardul SD<
Receptor Bluetooth fără fir (v5.0)<
Conectori pentru difuzoare placați cu aur proiectați pentru cablare duală<
Talpă din cauciuc anti-vibrații cu inserții din silicon<
Alimentare dublă cu transformator toroidal mare<
/ul>
Specificații:<
Putere de ieșire (RMS): 2 X 60 W (120 W)<
Versiunea Bluetooth: v5.0<
Raza de actiune Bluetooth: 10 m<
Raport semnal-zgomot (AUX): &
gt
100 dB<
Raport semnal-zgomot (USB, SD și Phono): &
gt
83 dB<
Intrări analogice stereo (intrare linie): 6 (RCA pe spate)<
Intrare stereo placă turnantă (Phono): 1 (RCA pe spate)<
Intrare microfon: 1 (mufă de 6,3 mm pe panoul frontal)<
Port USB: 1 (pe panoul frontal)<
Slot SD: 1 (pe față)<
Ieșire pentru căști: 1 (mufă stereo de 6,3 mm pe panoul frontal)<
Ieșire stereo analogică (ieșire de linie) 1 (RCA pe spate)<
Ieșire difuzor: 4 (pe spate, placat cu aur, capabil să fie banane)<
Impedanța de ieșire a difuzorului: difuzor A/B: 4 - 8 ohmi, difuzor A+B 16 ohmi<
Buton de control al sonorității<
Buton de control direct<
Buton rotativ digital: (control volum, control &
nalte și bass, funcție de control al echilibrului)<
Intrare fono: egalizator RIAA &
ncorporat<
Dimensiune: 430 x 100 x 292 mm<
Greutate: 6,5 kg<
Culoare: Argintiu<
Caracteristici
  • Categorie: Accesorii televizor
  • Marca: Aiwa
  • Vanzator: dwyn.ro
  • Cod: 190425
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Ridicare la sediu
Plata
  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
  • Plata in rate
Compara produse similare
LG Display ACC Lg Set Top BOX/STB-6500
3.79/5
139
1520 LEI info
Elgato Adaptor de captura video Elgate Game Capture 4K X, Negru
1514 LEI info
HARMAN KARDON Sistem audio Harman Kardon Aura Studio 5, 160W RMS, Bluetooth 5.4, Auracast, Negru
Sistem Soundbar HW-S700D/EN 3.1Ch Bluetooth Wi-Fi Dolby Atmos 250W Negru
Set boxe Twin Sound 20inch PMPO 3000W RMS 2x 150W Negru
LG Soundbar LG S70TY, 3.1.1 , 400W, Dolby Atmos, Subwoofer Wireless, HDMI, USB, Negru
Amplificator de linie UPA120 120W Black
68
Yamaha Pachet boxe home theater Yamaha NS-P41
Media-player NVIDIA Shield TV PRO, 4K HDR Android Livrare gratuita
Media-player NVIDIA Shield TV PRO, 4K HDR Android
Creative Boxe Creative Katana V2X, 2.1 Dolby Audio Tri-amplified UltraDSP, 90W RMS, HDMI ARC, Bluetooth 5.0, Mic, USB-C, Optical-in, AUX-in, RGB, Creative app, Super X‑Fi, Telecomanda