GEMBIRD Suport de perete GEMBIRD WM-80ST-03, diagonala max 37″ – 80″, Negru
4.21/5 (187)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 84% mai putin decat media produselor din categoria de Suporturi TV
Pret 4.84/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Gembird
magazin: dwyn.ro
Produs popular produs popular cu 187 vizualizari recente
Descriere
Montare pe: Perete<
br>
Tip suport: Mobil<
br>
Diagonala minima: 37 inch<
Diagonala maxima: 80 inch<
Compatibil VESA: 100x100 mm<