3.75/5 (62)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
Pret 3.41/5
Interes 4.62/5
Livrare 4/5
brand: Neomounts
magazin: dwyn.ro
Produs popular produs popular cu 62 vizualizari recente
Descriere
Montare pe: Stalp<
br>
Tip suport: Cu Brat<
br>
Diagonala minima: 40 inch<
Diagonala maxima: 70 inch<
Compatibil VESA: 200x100
600x400 mm<