Suport Perete B-Tech 1MBTM060, 40inch - 60inch, 35kg (Negru)
4.14/5 (113)
Design Managementul cablurilor: Da Culoare produs: NegruErgonomie Interval unghi de inclinare: -2 - 10°Distanta fata de perete (max.): 45 cm Unghi de rotatie: 180°Distanta fata de perete (min.): 4 cmMontajInterfata pentru montare pe panou: 400 x 300 mm, 600 x 400 mm, 300 x 300 mm, 300 x 200 mm, 400 x 400 mm, 200 x 200 mm Greutate maxima: 35 kg Dimensiune maxima ecran: 152,4 cm (60inch) Tip de montare: Perete Suport maxim VESA: 600 x 40 mm Suport minim VESA: 200 x 200 mmNumar de afisaje acceptate: 1Potrivit pentru un monitor de computer: Da Latime: 700 mmAdancime: 55 mm Inaltime: 385 mm